Burak Ulaş

Barış'ın Şahidi (ve abisi): Burak Ulaş

Öyle nazlar vardır ki aşık usandırır, öyle aşklar vardır ki uğruna destan yazılır. Pelin’le Barış’ın aşkı ne birbirlerini usandırdı, ne de uğruna destan yazıldı. Birbirlerini tanıya tanıya, ilişkilerini sindire sindire, doya doya yaşayarak geçen 8 senenin sonunda hayatlarını birleştirmeye karar verdiler.

Gerçi çok zor dile dökülen bir karar oldu bu. Çünkü önlerindeki engellerin hepsini tek tek aşmak ve hayatın tadına olabildiğince varmak istiyorlardı. Bu nedenle zaman aldı davetiyelerinin bizlere ulaşması. Ama bu süre zarfında pekişti sevgileri, karşılıklı saygıları, olgunlaştı ilişkileri...Tabii jaman jaman şincap kaydeşin kayınca kaydeşe kıjdığı oldu. Şeviyo da olabiliim şevmiyo da olabiliim dedi. Aslında tam bi şi de diyemijem dedi bazı bazı.

Ama işte en sonunda bugün hayatlarının kararı sonucu birbirlerine iyi günde ve kötü günde destek olma, birbirlerinin eşi olma olma sözü veriyorlar. Onları kutluyor ve gözlerindeki parıltının bir ömür boyu sürmesini diliyorum.

Burak Ulaş


Canım abim bu aşkın belki de en yakın şahididir. Beni kıskanıp ekmek parası için İzmir’ den İstanbul’ a göç ettiğinden beri bu aşkın her anını yaşamıştır :) Evet evet durup dururken İstanbul’ a gelmiş ve evime bir güzel yerleşmiştir. Yetmemiş İstanbul’ da evlenip bir de çocuk yapmıştır. Şaka makadır ama iyidir benim abim. Çoğu konuyu ona danışır ondan bilgi alırım. Uygularım uygulamam; ama sorarım.. Pelin’i de sormuşumdur zamanında. “Oğlum seni çekebilecek bir kız bulmuşsun, kaçırma” deyişini dün gibi hatırlarım :p

Bana verdiğin destek için, her zaman yanımda olduğunu (ve olacağını) bildiğim için çok teşekkürler abi....

Barış

Ne diyeyim bilmiyorum, kendisi Barış'ın ağabeyi olmasından öte arkadaşım (ve elbette benim de ağabeyim); eşi eltim olmasından öte fikirlerine ve sohbetine çok değer verdiğim arkadaşım... Söylenecek hiç bir şey yok. Hiç şüphesiz Burak, yeryüzündeki Barış'ın şahidi olmayı en çok hakeden kişi.. Ve biz de Burak gibi bir ağabeyimiz olduğu için şanslıyız.. Ailecek iyi ki varsınız :)

Pelin

 

"Şahitleri" sayfasına dönmek için lütfen tıklayınız

 

Barış Pelin Gözde Bon Jovi :) Meşale Burak Pelin Barış Emir