Şahitleri

Pelin'in Şahidi: Çiğdem Zorgörmez

 

Canım arkadaşım Pelin ve sayesinde tanıdığım pek sevgili eniştem Barış :)

Sizi yakından tanımama rağmen bu siteyi yaparken gördüm ki ortak yönleriniz tahminimden de fazlaymış... Umarım bu ORTAK’lığınız ve benim şahitliğim ömür boyu sürer :)

Sizi seviyorum :)

Çiğdem

 

Canım arkadaşım Çit..

Lise yıllarımızın ilk günlerinde başlayan bu dostluğumuzun, günler geçtikçe kardeşliğe dönüşmesiyle birlikte herşeyi, her duygumuzu paylaşabilmemizin neticesidir bu şahitliğin.. Düşünüyorum da beyaz atlı prensime karşı tüm sevgimi, her kırgınlığımı kısacası tüm duygularımı bilen biri olarak şahidim pek tabii ki sen olmalıydın. Çünkü sendin acı tatlı her günümüzde yanımda olan ve beni sabırla yargılamadan dinleyen..

Seni seviyorum.

Pelin

 

Sorarım erkeklere: Beraber olduğunuz hangi kız ikinci veya üçüncü buluşmanızda “Aşkıımmm, bugün sinemaya Esra (en yakın arkadaşı olur) da gelsin taaam mı?” dememiştir? Demiştir.. Pelin de dedi! İkinci mi üçüncü müydü hatırlamıyorum. Çiğdem de geldi.. Şöyle bir baktı önce, süzdü, baştan aşağı süzdü beni.. Yüzü ekşidi.. İlk notunu verdi.. Kaldım öyle.. “Eee merhaba” dedim sempatik efektli.. Elimi sıktı.. Memnun olmuş(muş).. Allah’ tan film başladı.. Yırttım.. Antrakt oldu, en sıcak, en esprili halimi takınmaya çalışıyorum, çalıştıkça batıyorum.. Tamam dedim Barış tamam, bugün son yarın yok.. Önümüzdeki maçlara bakalım.. Neyse tekrar perde ve evlere dönüş.. Soramadım Pelin’e nasıldım diye? Nasıl sorulur ki?..
Meğersem iyimişim :) İyimişim ki Pelin ile de Çiğdem ile de yıllardır beraberiz.. Takışırız, takılırız arada ama iyiyizdir.. Sevdiğimizden yaparız birbirimizi biliriz :p

Bu site için, evlilik danışmanlığın için, Pelin’ e her daim destek olduğun için çok teşekkürler Çiğdem.. Çok teşekkürler..

Barış


 

"Şahitleri" sayfasına dönmek için lütfen tıklayınız

 

Çiğdem :) Barış:) Pelin :)