Anmak İstedikleri

Barış'ın Şahidi: Gözde Sevinç

Barış'ın çok sevdiği, tanışmamıza da vesile olan üniversiteden sınıf, hatta sıra arkadaşını; benimse ilk dostumu, birlikte büyüdüğüm canım arkadaşımı, şarkımızda dediği gibi bana elimden tutup yürümeyi öğreten -beraberce ve daima ileriye-, kelimelere sığdıramayacağım canımın bir parçasını, arkadaş’ımı 27 Mayıs 2008 Salı günü inanılmaz yaşama sevincine, savaşına rağmen kaybettik ve "Şahitleri" sayfasından üzülerek "Anmak İstedikleri" sayfasına taşımak zorunda kaldık, hiç bir şeyi değiştirmeden.. Bu mutlu günümde belki nikah masasında oturamayacak, elimi tutamayacak biliyorum ama şunu da biliyorum ki, o da tipki babam gibi, amcam gibi:
”Ölse bu düğünü kaçırmaz..”

Pelin

 

Çok sevdiğim sınıf arkadaşım ile var olan en eski arkadaşlarımdan, birkaç istisna dışında neredeyse her zaman aynı dili konuştuğum dert ortağımın tanışmasından böyle bir sonuç çıkacağı aklımın ucundan bile geçmezdi!...

... ve daha sonra hayatımın en zor döneminde hayatımın en güzel teklifini aldım!! Aslında bu yaşadığımı kelimelerle anlatmam mümkün değil!

İnşallah sizin bu mutluluğunuza ve neşenize ömür boyu şahitlik ederim ve birlikte bol bol ve çeşit çeşit ekmekler yeriz!

... ve son olarak: "Arkadaş, sağol!" :)

Gözde

 

 

Canım arkadaşım,

İyi ki o gün parti yapmışsın, iyi ki beni de çağırmışsın :) Sayende bir ömür boyu beraber yaşayacağım kişi ile tanıştım.

Bu aşkın şahidi olmayı fazlasıyla hakediyorsun !

Barış

 

 

Gözde.. Zengin içerikli yürüyüşler yaptığımız, yıllarca bir Streetball serüvenini birlikte yaşadığımız, olayları istatistiksel verilerle (%lerle) yorumladığımız (:)), genç kız dergileri alıp alıp sabahlara kadar dergiler üzerinden yorumlar yaptığımız, edindiğim "ilk kız" dostum (:)), Fransızca öğretmenim, kelimelerle anlatılamayacak kadar çok şey paylaştığım canım arkadaşım Gözde.. İyi ki Geleneksel Gözde Home Party'lerini başlattın ve sıra arkadaşını da davet ettin! :) Kimin aklına gelirdi, bugün böyle bir olaya şahitlik yapacağın.. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın, iyi ki şahitsin ve söz sana çesit çesit muhteşem ekmekler yapacağım, yanında da çeşit çesit muhteşem bitki çaylarım..:)

Her zaman olduğu gibi bir kez daha:

Arkadaş.. Sağol! :)

Pelin


"Anmak İstedikleri" sayfasına dönmek için lütfen tıklayınız

 

Barış Pelin Gözde Bon Jovi :)