IMG_7985

 

Kim olduğum çok net. Düşünüyorum da hakkımda internette fazlasıyla bilgi var :) Ama özetle şunu söyleyebiliriz :

Adım Pelin. Veeeee dünyanın en harika kocasından bir bebek bekliyoruuuum! Kocacan bunu okurken eminim “ben mi? :) ” diyecektir, “evet sen”. Evet o! Kim mükemmel ki! Ben mükemmel miyim ki..

Bu sayfada hamilelik sürecinde yaşadıklarımın, hissettiklerimin, duyduklarımın, öğrendiklerimin ve yaptıklarımın bir kısmını bulacaksınız.

İlgisini çeken herkesin keyifle okumasını ve her okuduktan sonra da bir “maşallah” demesini dilerim :) Ama vaktiniz varsa maşallahtan sonra sağlığımıza bi dua da edebilirsiniz! :D

Herkese çok sevgiler! :)

 

Pelin

8 Responses to “Hakkımda”

 • seren:

  Masallah:))
  Pelincim oncelikle harika bir fikir.ilk yazin da cok guzel takipcin olucam:)kahkahalarinin bol olucagi bir hamilelik diliyorum sana.Ve Bİdigin da saglikla dunyaya gelmesini temenni ediyorum

 • Ece:

  Cok iyi fikiiir :) Biz de takip ederiz pelin abla :)

 • Betül Gür Budak:

  Pelincimm senin hayata güldüğün gibi hayatta sana gülerek getirsin bebeğini.. bu mucizevi olayın her anının keyfini çıkarmanızı diliyorum tatlım, eşinle ve minik prensesinizle bolca sağlık mutluluk ve huzur sizlerle olsun. Dualarım sizinle:)

  bu arada çidemcim ellerine sağlık çok şirin bi sayfa olmuş,senin elinden geçtiği çok belli:) sevgiyle öpüorum sizleri..

  • Pelin:

   Betül’cüm ne güzel dilekler bunlar amin canım çok çok teşekkürler çok sağol. Çiğdem’e ben de bu vesileyle teşekkür ediyorum. İşin teknik taraflarında bana ÇOK yardımcı oluyor. Yaratıcılığını özellikle Bıdık’ın web sitesinde daha çok gösterecek çünkü bu biraz benim bulduğum şeyler oldu ve fazla özenmedik bir an evvel yazayım diye :) fakat öbüründe tamamen o yaratıyor ve benim zevkime göre geliştiriyor. Ellerine, emeğine, yaratıcılığına sağlık onun! Bu vesileyle ona da kocaman bi MUCCCK!

 • Aysegul:

  Canım harika bir fikir, artık bebişle ilgili gelişmeleri online takip edebileceğiz demek ki :) Sana yayın hayatında başarılar diliyorum :)

 • Çiğdem:

  Betülcüm çok teşekkür ederim:) Siz bi de yiğenimin sitesini görünn :)
  Pelinowski ne demekkk ne demekkk minik prensese yapmıycam da kime yapıcam ben site :)

Leave a Reply