pelinbarisbabyBence en zor olan kısmını atlattık. Çok şükür geçen hafta budur dedik ve bebek aramızı aldık. Ama o süreci nasıl geçirdik size anlatamam. 3 hafta boyunca istisnasız her gün bebek arabası test edilir mi! Hele ben hele ben.. Her gün bir tecrübeli anneyle test yaptım. Artık Satış Danışmanlarını delirtmemek için başka başka şubelerine gidiyordum mağazanın utançtan. :)

Zaten 3-4 günde seçenekleri 2′ye indirmiştik, fakat o 2 seçenek arasından seçim yapmamız oldukça zor oldu!.. Bir ara çatlayacağım falan zannettim. Son iki gün kala 2 seçimimize bir de 3. bir alternatif eklemez mi Barış! :) O gün nasıl imdat çığlıkları atmadım ve gayet büyük bir soğukkanlılıkla tamam akşam da buna bakalım dedim bilmiyorum :) (Gerçi bir ara face’ten offlayıp yıkılan dağ var mı oralarda diye sormuşluğum da oldu bu 3 hafta içerisinde) Gerçekten o da çok iyi bir üründü aslında, o da hakediyordu ilk 3′e girmeyi ama işte arabamın bagajına giremedi önce.. Kaybetti.. Bir gün bir jeepim olursa -ki hiç sevmem, o yüzden olmaz- o zaman düşünebilirim o ürünü de..

Neyse kısaca bu zorlu maratonu da bir sürü mağaza ziyareti, bir sürü kullanıcı yorumu, hatta internetten kullanıcıların telefonuna ulaşıp telde de ref check yapmak suretiyle :) bir sürü forum blog araştırması, yabancı sitelerdeki google’da çıkabilen abartmıyorum “tüm” sitelerin yorumlarının okunması, ay bir dünya araştırmayla kısaca, seçtik. Ha biz niye bu kdr uğraştık, çok mu özel bir şey aldık? Ha evet özel bir şey aldık (bebeğin sağlığı ve konforu ile annenin konforu açısından) o ayrı ama bunca detayın tek sebebi malum Kocacan! O kadar ince detaylara takıldı ki, ondan başkasının aklına gelmeyeceği detaylar için epey forum araştırdık. Başka rahatsız olan var mıymış diye..

Eveet dediğim gibi bebeğimizin jeepi (ben aldığımız bebek arabasına öyle diyorum ama kocacan kamyonu diyor beni kızdırmak için) hazır çok şükür.. Sağlıkla içini doldurmasını bekleyeceğiz.

Şimdi bu hafta mobilya alışverişi zamanı.. Alışveriş zor iş isimli yazımda mobilyada çok zorlanmayacağız sanki demiştim. Bakalım öyle mi olacak göreceğiz ama hala aynı fikirdeyim, o iş kolay :)

Neticede bugün istikamet Modoko.. Ha Modoko diye küçümsememek lazımmış, Modoko’da parasını verirsen çok sağlıklı sırf ahşaptan masiften mobilyalar da var bebek odaları için.. Hani yakın zamanda ilgilenecek olanın bilgisine :)

Harika bir haftasonu dileğiyle!..

Bunları Okumuş muydunuz?

2 Responses to “Alışveriş zor iş… -2”

 • McZarty:

  Masallah :)
  “Sağlıkla doldursun içini” Jeepinin :) Alışveriş zor iş-8874878, olur mu acaba ? :)
  kolay gelsin :) umduğunuzu ve en iyi olanı bir an önce bulabilmeniz dileğiyle :)

  • Pelin:

   Hahahaha pek olmaz herhalde çünkü en önemli iki kalem bunlar :) Yoksa elbise ayakkabı vs zaten çoktan almaya başlamıştım, onlar yazı değeri taşımıyor :D Ama hakikaten şu mobilya işini noktaladığımızı belirten bir minik yazı yazayım :)

Leave a Reply