pelinbarisbabyOoooh bu haftasonu mobilya siparişimizi de verdiğimize göreee artık kafamız rahat! Cumartesi günü Modoko’ya gittik ve içimize sinen güzel sade bir takımı aldık geldik. Daha doğrusu takım 2 ay sonra gelecek, biz akşama evdeydik :)

Ha neye göre seçtiniz derseniz ana kriterimiz sağlık oldu. O nedenle de öyle prenses konseptlerimden, cicili bicili pembelerden beyazlardan vazgeçtim. Ve cici biciyi nevresim takımı vb aksesuarlarla yaratmaya karar verdim. İyi de oldu boşverin..

İşte böyle! Bu safhayı da başarıyla atlattığımıza göre -yalnız feci yoruldum o gün Modoko’da, onu da not düşmeliyim- artık yine yeniden karnımdaki sabiyle ilgilenmeye geldi sıra.. Bundan sonra ona bol bol reiki vermek, şarkılar söylemek, müzikler dinletmek, yoga ve yüzmeyle ona yer açıp bol oksijen yollamak vs tek işim. Elbetteki astroloji danışmanlıklarımla beraber..

Bundan sonra bir alışveriş yazısı büyük ihtimalle görmeyeceğiz çünkü majör ve zor olan 2 kalemi hallettik. Geriye kalan giysi vb detaylar zaten uzun süredir ilgi alanım ve en büyük eğlencemdi ki pek yazı değeri yok onların :)

Herkese keyifli bir hafta diliyorum, hepinizi çok seviyorum..

Sevgi kelebeğiniz,

Pelin

Bunları Okumuş muydunuz?

6 Responses to “Alışveriş zor işti, çok şükür bitti :)”

 • Mczarty:

  Hayırlı olsun çok, facebookta paylastıgın “şirin”lerli bi seyler mi?
  yoksa cok farklı bi seyler mi sectiniz ? biraz tarif falan etsene :)
  masallah cok cok…
  insallah kocaman olur, güzel uykular uyur o odada :)
  her sey gonlunuzce olsun :)
  guzel pazartesiler olsun :)

  • Pelin:

   Yok yok şirinlerli değil, çok sade ahşap birşey :) En ufak bir şirinler, prenses, minnie hiç bişi yok :) Görüştüğümüzde de resmini gösteririm telefondan mutlaka :)

 • Mczarty:

  çok merak ediyorum gerçekten :)
  guzel uykular Bıdık’a :)

 • İdil:

  Ne düşündüm biliyor musun? Bu yazdıklarını okurken bıdık çok keyif alacak:)))

  • Pelin:

   Aaaa bak doğru diyorsun!!!! Bak Bıdık’cığım teyzen böyle diyor, gerçekten zevk alıyor musun? Ha aklıma gelmişken buraya da not düşeyim o zaman: SENİ ÇOK SEVİYORUZ, içimde huzurla sağlıklı büyü şuan, zamanı gelince yanımıza gel çok öpelim seni çok sarılalım..

Leave a Reply