pelin son copy

Bugün detaylı ultrason heyecanımızı da atlattık. Maşallah (tahtaya vurunuz ;) ) kuzum tüm sınavlarını bir bir geçiyor.. 1 ay sonra ben sınava giriyorum, bakalım şekerim nasılmış göreceğiz.. Kuzum sanırım bir süre rahat. Bizim için oldukça heyecanlı ve en azından benim için duygusal bir gündü. Çok fazla detaya giremeyeceğim ama yazımı okuyan anneler bilirler, yavrunun oldukça fazla detayını görüyorsun, o da insanı pek duygulandırıyor. Bu gerçekten bir mucize.. Yani böyle bir mucizeyle dünyaya geldiğimi anne adayı olana kadar bilmiyordum. Onların zamanında böyle ultrasonlar ve tetkikler olmadığı için annelerimiz de bilmiyorlardı. Halbuki annem ne güzel eczacılığını senelerce hastahanelerde yaptı, jinekolog elinin altındaydı, ne güzel olurdu o da böyle sık sık beni görseymiş.. Ama eline alınca anlamış “aaa bu kız” demiş :)

Kısaca keyfim pek yerinde, bir de şu yatak döşek eden hastalığım olmasa… Allaha şükür kuzuma çok iyi bakıyorum ona bol bol ihtiyacı olan şeyleri göndermeye çalışıyorum ama sanırım kendime iyi bakabilme konusunda eksiklerim var. Kendimi koruyamıyorum. O da zamanla olacak ;)

 

Bunları Okumuş muydunuz?

4 Responses to “Bıdık yine sınavdaydı bugün..”

 • McZarty:

  sevdiklerine zorunlu mesafe koymayı da öğreneceksin, hatta öğrendin bile sanırım :)
  Maşallah :) sınavlarını güzel geçecektir eminim senın gibi “bilinç”li bir annesi olduğundan dolayı :)
  Rabbim nazarlardan korusun :) Bıdık’ı, Annesini ve Babasını :)

  • Pelin:

   Emin değilim öğrendiğimden ama zamanla olacak inşallah :) Çok teşekkürler, umuyorum! Herşey onun için!..
   Eksik etmediğin tüm dualara ve yorumlarına çok teşekkürler, çok mutlu ediyor :) Çok sevgiler! Ha bir de amin! Enter enter enter.. ;)

 • McZarty:

  ;)
  mesela doğduğunda oyle her “hayırlı olsun” diye gelene vermeyeceksin ;)

  • Pelin:

   Valla o surecin yonetilmesini Baris manager’a birakiyorum. O durumda ben nasil olacagim hic bir fikrim yok! :)

Leave a Reply