6--819x1024 (1)Artık son zamanlara geldik.. Bir kaç hafta içinde -belki daha bile kısa- Deniz dünyamıza gelecek.. Sağlıkla inşallah.. O bir yandan hazırlık içerisinde kendince kafa göz ilerliyor :) , ben de artık son hazırlıklar içindeyim. Her zamanki gibi dünyevi hazırlıkların çoğunu aylar evvel, geri kalanını bir iki gün evvel bitirdim. Ne gibi mi mesela? Odası hazır, beşiği hazır, yatağı hazır, giysileri temiz pak ütülü hazır, arabası hazır, hastane kurabiyeleri bile hazır artık vs vs… İyi ki aylar evvel yapmışım kurabiye dışındakileri çünkü son bir kaç haftadır herşey öylesine boş ki bana, hiç bir şey umrumda değil! Ben Deniz’e odaklı, Barış sağolsun diğer işlere. Yok arabanın benzini mi var, yok trafik sigortası mı yapılmamış, yok nissan servisine mi gitmiş olmamış gelmiş bi daha gitmiş, yok perde miymiş, yok kapı zili mi değişmeliymiş, hiiiiiiiiiiiiiç bişi umrumda değil! Tüm bu işleri Barış’a çakıyorum.

Artık en büyük işim, dinlenmek, Deniz’le sohbet etmek, bol bol nefes almak ve ikimizi de rahatlatmak ve bol bol dua etmek.. Sağlıklı ve en doğal yollardan kucağımıza gelsin diye. Anne-bebek dostu bir doğum olsun diye.. Anne-bebek dostu bir kavuşma olsun, hasret giderelim diye.. Müdahalelere hiç gerek kalmasın Deniz de ben de üzülmeyelim diye..

Yarın doğumgünüm. İstedim ki ihtiyacım olan “sosyal medyaya ara vermek” için doğumgünüme kadar bekleyeyim. Yarından sonra biraz buradan yok olacağım açıkcası.. İnşallah güzel haberlerle tekrar döneceğim elbet en geç 1 aya :D

Hamileliğimde yanımda olan, beni/bizi merak eden, arayan soran, kimiyle yıllardır görüşemediğimiz halde kapıma gelen, şu füze halimi kaçırmak istemeyen, sosyal medya arkadaşı olarak kalmayan herkese ayrıca çok teşekkür ederim. Bu süreç bir çok yeni dost kazanmama da vesile oldu. Hayat sizinle güzel!

Facebook ve twitter takipçilerim şimdiden hoşçakalın. Her ne kadar o platformlarda olmasam da sitemde yazacağım vakit buldukça..

Güzel haberlerle görüşmek dileğiyle…

Pelin

 

 

Bunları Okumuş muydunuz?

Leave a Reply